• Najsvežije na sajtu

 • CPG portali

 • « | Početak | »

  Počeo prolećni semestar Škole za urednike i novinare Color Press Grupe

  jelena.jovicic | 14. March 2016

  2

  U prostorijama Color Press Grupe u Novom Sadu počeo je prolećni semestar Škole za urednike i novinare Color Press Grupe. Naredna tri ipo meseca 10 polaznika Škole prisustvovaće predavanjima kolega i urednika iz Color Press Grupe, kao i novinara iz drugih medijskih kuća.

  1

  O televizijskom novinarstvu, proteklog vikenda, polaznici su imali priliku da uče na času koji je održao Aleksandar Filipović, autor i urednik emisije “Tabloid” na Radio televiziji Vojvodine. Kuriozitet ovog semestra je da imamo upisano desetoro polaznika, od toga svega četvoro Novosađana, ostali subotom redovno putuju iz Beograda, Loznice, Čačka, Žagubice.

  3

  Narednih nedelja polaznicima će predavati Lidija Ćulibrk, urednica magazina “Lepota i zdravlje”, Jelena Bačić-Alimpić, književnica i novinarka, Robert Čoban, predsednik “Color Press Grupe”, kao i druge kolege iz CPG-a, Mirjana Pantoš, Angelina Čakširan, Aida Bajazet, Žikica Milošević, Jasmina Ubiparip, Zoran Torbica. Časove će održati i kolege iz drugih medija: Marina Kosanović, Vesna de Vinča, Eržika Pap Reljin, Branka Opranović, Teodora Janković, Jakša Šćekić i mnogi drugi.

  13

  Časovi se održavaju subotom, tokom semestra polaznici će imati priliku da prođu praksu u različitim izdanjima Color Press Grupe, a neki od njih i da dobiju posao, kao što je to slučaj sa svakom prethodnom generacijom Škole.

  11

  9

  8

  7

  6

  5

  4

  Rubrike: Vesti | Comments Off on Počeo prolećni semestar Škole za urednike i novinare Color Press Grupe

  Komentarisanje je za sada onemogućeno.