• Najsvežije na sajtu

 • CPG portali

 • « | Početak | »

  Dodeljene diplome 20. generaciji Škole za novinare i urednike Color Press Grupe

  jelena.jovicic | 04. June 2016

  Polaznici sa predsednikom CPG-a, Robertom Čobanom i mentorkom, Mirjanom Pantoš

  Polaznici sa predsednikom CPG-a, Robertom Čobanom i mentorkom, Mirjanom Pantoš

  Tokom regionalne konferencije “Moja Kravica Food Talk 2016” u organizaciji Color Press Grupe, 3. juna u Novom Sadu, dodeljene su diplome polaznicima prolećnog semestra Škole za novinare i urednike Color Press Grupe.

  Tromesečnu obuku uspešno su završili Tijana Čubrilo, Ivana Veljović Pereula, Milica Kovačević, Danijela Vejnović, Magdalina Milanović, Ivana Zlatanović, Varvara Maletić, Anđelka Matijević, Vladimir Papić, Stefan Petrović i Miloš Zeljković.

  i

  IMG_1133

  IMG_1139

  IMG_1147 IMG_1155 IMG_1159 IMG_1165

  Prednost pri zapošljavanju u Color Press Grupi imaju kanidati koji prođu Školu za novinare i urednike CPG u kojoj polaznici kroz 55 časova u toku tri meseca prolaze sve najznačajnije segmente rada unutar sistema kompanije i prilagođavaju se za način rada u showbizz i lifestyle magazinima čijim izdavanjem se CPG bavi.

  Časove grupama od 12 do 15 polaznika drže dugogodišnji urednici, redaktori i novinari Color Press Grupe Lidija Ćulibrk, Jelena Bačić-Alimpić, Robert Čoban, Mirjana Pantoš, Angelina Čakširan, Aida Bajazet, Žikica Milošević, Jasmina Ubiparip, ali i kolege iz drugih medija: Aleksandar Filipović, Marina Kosanović, Vesna de Vinča, Eržika Pap Reljin, Branka Opranović  i mnogi drugi.

  “Color Press Grupa” kao najveći izdavač magazina u regionu sa 64 izdanja i 11 internet portala i 70 konferencija i različitih događaja u 6 republika bivše Jugoslavije, svake godine zapošljava određen broj novih novinara i urednika koji kasnije rade na nekom od projekata i izdanja unutar grupe.

  Novi semestar škole biće organizovan na jesen. Više informacija možete uskoro pronaći na našem sajtu www.novinarskaskola.rs

  IMG_1320

  Rubrike: Vesti | Comments Off on Dodeljene diplome 20. generaciji Škole za novinare i urednike Color Press Grupe

  Komentarisanje je za sada onemogućeno.