• Najsvežije na sajtu

 • CPG portali

 • « | Početak | »

  Upis nove generacije novinara

  CPG škola | 25. October 2010

  press

  Otvoren je konkurs za upis nove generacije Novinarsko-uredničke škole kompanije Color Press Group. Zainteresovani mogu da pošalju svoje radne biografije na adresuproduction@color.rs ili da se jave na telefon Odeljenja edukacije 021/4897101Prijave traju do 20. marta.

   

  Edukacija traje 12 nedelja, a programom je predviđeno da se nastava odvija isključivo subotom, od 10.30 do 16 sati. Cena edukacije je 8.000 dinara + PDV. Svi polaznici će dobiti sertifikat o završenoj edukaciji, a najbolji polaznici imaće priliku da postanu deo tima koji radi magazine Lepota i zdravlje, CKM, Joy, Bravo, Bravo Girl, Moja beba, Brava Casa, MobiTech, ScreenFun, Moja kosa i mnoge druge.

  Rubrike: Vesti | Comments Off on Upis nove generacije novinara

  Komentarisanje je za sada onemogućeno.