• Najsvežije na sajtu

 • CPG portali

 • « | Početak | »

  ŠKOLA ZA NOVINARE I UREDNIKE “COLOR PRESS GRUPE”

  CPG škola | 16. March 2013

  Color Press Grupa” kao najveći izdavač magazina u regionu sa 64 izdanja i 9 internet portala u 6 republika bivše Jugoslavije, svake godine zapošljava određen broj novih novinara i urednika koji kasnije rade na nekom od projekata i izdanja unutar grupe.

  Prednost pri zapošljavanju imaju kanidati koji prođu Školu za novinare i urednike CPG u kojoj polaznici kroz 32 časa u toku dva meseca prolaze sve najznačajnije segmente rada unutar sistema kompanije i prilagođavaju se za način rada u showbizz i lifestyle magazinima čijim izdavanjem se CPG bavi.

  Iz svake generacije 2-3 najuspešnija polaznika dobije posao u CPG.

  Časove grupama od 12 do 15 polaznika drže dugogodišnji urednici, redaktori i novinari Color Press Grupe (Lidija Ćulibrk, Gabrijela Vinković-Mirković, Robert Čoban, Sreten Radović, Ivana Stanišić, Igor Conić, Aida Bajazet i drugi…)

  Časovi se održavaju subotom od 10,00 do 14,30 u prostorijama Color Press Grupe, Temerinska 102, Novi Sad.

  Za zainteresovane polaznike izvan Novog Sada – škola će funkcionisati na principu “webinara” gde će polaznici sedeći u svojim stanovima u Beogradu, Sarajevu, Nišu, Podgorici, Skoplju ili Puli moći da u realnom vremenu učestvuju u času zajedno sa ostalim studentima koji se nalaze u samoj učionici.

  “Color Press Grupa” ima kompanije, magazine i portale u svih 6 republika bivše Jugoslavije tako da najbolji polaznici iz drugih gradova mogu da računaju na radno mesto u tim izdanjima.

  Polaznici izvan Srbije neka se jave na mail: SkolaCPG@gmail.com kako bi dobili instrukcije o uplati kotizacije u eurima (100 eura+PDV).

  Upis traje do 31.03.2013

  8 subota po 4 časa – 32 časa:

  10,00 – 11,00 – 1. čas
  Pauza 10 min
  11,10 – 12,10 – 2. čas
  12,10 – 13,10 – 3. čas
  Pauza 20 min
  13,30 – 14,30 – 4. čas

  Datumi:
  APRIL: 06, 13, 20, 27.
  MAJ: 11, 18, 25.
  JUN: 1.

  SVEČANA DODELA DIPLOMA: 08.06.

  PARTICIPACIJA: 9.900 dinara + PDV=11.880 RSD

  Uplatnicu možete preuzeti ovde.

  Nakon što uplatite participaciju – fotografišite ili skenirajte overenu uplatnicu i zajedno sa svojim ličnim podacima (Ime i prezime, datum i mesto rođenja, završene škole, poznavanje jezika, eventualno radno iskustvo i mobilni telefon) i jednom Vašom fotografijom pošaljite na mail adresu: SkolaCPG@gmail.com

  Sva pitanja u vezi CPG škole možete da šaljete na  mail  SkolaCPG@gmail.com

  Rubrike: Vesti | Comments Off on ŠKOLA ZA NOVINARE I UREDNIKE “COLOR PRESS GRUPE”

  Komentarisanje je za sada onemogućeno.