Počeo jesenji semestar Škole za novinare i urednike Color Press Grupe!

jelena.jovicic | 08. October 2016

2.DSC_6322

U prostorijama Color Press Grupe u Novom Sadu proteklog vikenda počeo je jesenji semestar Škole za urednike i novinare Color Press Grupe. Naredna tri i po meseca 11 polaznika Škole prisustvovaće predavanjima kolega i urednika iz Color Press Grupe, kao i novinara iz drugih medijskih kuća.

4.DSC_6328

Ovog vikenda polaznici su imali priliku da uče o televizijskom novinarstvu i čuju različite priče “iza kamere” na času koji je održao Aleksandar Filipović, autor i urednik emisije “Tabloid” na Radio televiziji Vojvodine.

5.DSC_6326

Narednih nedelja polaznicima će predavati Lidija Ćulibrk, urednica magazina “Lepota i zdravlje”, Jelena Bačić-Alimpić, književnica i novinarka, Robert Čoban, predsednik “Color Press Grupe”, kao i druge kolege iz CPG-a, Mirjana Pantoš, Angelina Čakširan, Ivan Vuković, Aida Bajazet, Žikica Milošević, Jasmina Ubiparip, Zoran Torbica. Časove će održati i kolege iz drugih medija: Marina Kosanović, Vesna de Vinča, Eržika Pap Reljin, Branka Opranović, Teodora Janković, Jakša Šćekić, Slobodan Savić i mnogi drugi.

9.DSC_6336

Časovi se održavaju subotom, tokom semestra polaznici će imati priliku da prođu praksu u različitim izdanjima Color Press Grupe, a neki od njih i da dobiju posao, kao što je to slučaj sa svakom prethodnom generacijom Škole.

7.DSC_6334

6.DSC_6332

Rubrike: Vesti | Comments Off on Počeo jesenji semestar Škole za novinare i urednike Color Press Grupe!