• Najsvežije na sajtu

 • CPG portali

 • « | Početak | »

  Šansa za posao: Počeo upis u jesenji semestar Škole za novinare i urednike Color Press Grupe

  CPG škola | 22. July 2015

  Jesenji semestar Škole za novinare i urednike u CPG počinje u subotu 3. oktobra.

  Color Press Grupa” kao najveći izdavač magazina u regionu sa 64 izdanja i 11 internet portala i 10 konferencija u 6 republika bivše Jugoslavije, svake godine zapošljava određen broj novih novinara i urednika koji kasnije rade na nekom od projekata i izdanja unutar grupe.

  Prednost pri zapošljavanju imaju kanidati koji prođu Školu za novinare i urednike CPG u kojoj polaznici kroz 55 časova u toku tri meseca prolaze sve najznačajnije segmente rada unutar sistema kompanije i prilagođavaju se za način rada u showbizz i lifestyle magazinima čijim izdavanjem se CPG bavi.

  Polaznici Škole sa Robertom Čobanom na dodeli diploma na prijemu u Galeriji Matice srpske, 21. decembar 2014.Polaznici Škole sa Robertom Čobanom na dodeli diploma na prijemu u Galeriji Matice srpske, 21. decembar 2014.

  Iz svake generacije 4-5 najuspešnijih polaznika dobije posao u CPG.

  Časove grupama od 12 do 15 polaznika drže dugogodišnji urednici, redaktori i novinari Color Press Grupe Lidija Ćulibrk, Jelena Bačić-Alimpić, Robert Čoban, Mirjana Pantoš, Angelina Čakširan, Aida Bajazet, Ivan Vuković, Vesna Tamburić, Jordan Ginović, Dragan Kecman ali i kolege iz drugih medija:Jakša Šćekić, Aleksandar Filipović, Vesna Dedić, Duška Jovanić, Marina Kosanović, Bora Otić, Vesna de Vinča,  Zoran Torbica i mnogi drugi.

  Časovi se održavaju subotom od 10,00 do 15,15 u prostorijama Color Press Grupe, Temerinska 102, Novi Sad.

  Upis traje do četvrtka 1. oktobra 2015.

  11 subota po 5 časova – 55 časova:


  10,00 – 12,00 – 1-2. čas
  Pauza 15 min
  12,15 – 13,15 – 3. čas
  13,15 – 15,15 – 4-5. čas

  Datumi:

  OKTOBAR

  03.10

  10.10.

  17.10.

  24.10.

  31-10

  NOVEMBAR

  07.11.

  14.11.

  21.11.

  28.11.

  DECEMBAR:

  04.12.

  11.12.

  17.12. – Podela diploma na svečanosti u Spomen zbirci Pavla Beljanskog

   

  PARTICIPACIJA: 9.900 dinara + PDV = 11.880 RSD

  Color Press Grupa stipendira sa po jednom školarinom jednog polaznika/polaznicu romske nacionalnosti i jednog polaznika sa invaliditetom.

  Uplatnicu možete preuzeti ovde.

  Nakon što uplatite participaciju – fotografišite ili skenirajte overenu uplatnicu i zajedno sa svojim ličnim podacima (Ime i prezime, datum i mesto rođenja, završene škole, poznavanje jezika, eventualno radno iskustvo i mobilni telefon) i jednom Vašom fotografijom pošaljite na mail adresu: SkolaCPG@gmail.com

  Broj mesta je ograničen.

  Sva pitanja u vezi CPG škole možete da šaljete na  mail  SkolaCPG@gmail.com

  Dodela diploma polaznicima prolećnog semestra na konferenciji “Moja Kravica Food Talk”


  Dodela diploma polaznicima prolećnog semestra na konferenciji “Moja Kravica Food Talk”


  Polaznici Škole sa Robertom Čobanom i Mirjanom Pantoš na dodeli diploma tokom konferencije “Moja Kravica Food Talk”


  Dodela diploma polaznicima prolećnog semestra na konferenciji “Moja Kravica Food Talk”


  Dodela diploma polaznicima prolećnog semestra na konferenciji “Moja Kravica Food Talk”


  Dodela diploma polaznicima prolećnog semestra na konferenciji “Moja Kravica Food Talk”


  Dodela diploma polaznicima prolećnog semestra na konferenciji “Moja Kravica Food Talk”

  Rubrike: Vesti | Comments Off on Šansa za posao: Počeo upis u jesenji semestar Škole za novinare i urednike Color Press Grupe

  Komentarisanje je za sada onemogućeno.