• Najsvežije na sajtu

 • Kalendar objava

  June 2019
  M T W T F S S
  « Mar    
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
 • CPG portali

 • « | Početak | »

  Novogodišnji koktel Color Press Grupe: Dodeljene diplome polaznicima Škole za urednike i novinare

  CPG škola | 28. December 2015

  skola

   

  Sinoć je u svečanom salonu Spensa održan novogodišnji koktel Color Press Grupe na kojem su tradicionalno dodeljene diplome polaznicima jesenjeg kursa Škole za novinare i urednike koji su ujedno devetnaesta generacija koju je iznedrila ova izdavačka kompanija.

  Petnaest polaznika je nakon tri meseca dobilo priznanja od svoje mentorke Mirjane Pantoš, a najbolji od njih će imati priliku da pokažu svoje veštine na medijskom nebu. Nekoliko polaznika već je imalo priliku da svoje tekstove objavi u štampanim izdanjima i na portalima Color Press Grupe. Svi polaznici će u narednim mesecima obavljati praksu u magazinu i na portalu “Lepote i zdravlja“.

  Brojne zvanice su uživale u predivnim zvucima Florijana Balaža i orkestra “Limanski bećari”, a za dobro raspoloženje potrudila se Vinarija Zvonka Bogdana sa vrhunskim belim sortama vina.

  Na kraju večeri izvučene su i nagrade, 7 puta po dve karte za koncert Zdravka Čolića, koji je odmah nakon gala večeri u svečanom salonu, počeo u velikoj dvorani Spensa. Color Press Grupa je i svojim zaposlenima obezbedila karte za koncert i ovim gestom se zahvalila za još jednu uspešno završenu radnu godinu svom timu.

  Rubrike: Vesti | Comments Off on Novogodišnji koktel Color Press Grupe: Dodeljene diplome polaznicima Škole za urednike i novinare

  Komentarisanje je za sada onemogućeno.